Başakşehir ultrAslan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başakşehir ultrAslan

Başakşehir ultrAslan Grubu Forumu - Galatasaray Hakkında Herşey

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HER MAÇA 10 ADAM!!

+2
uA.umAr
Cüneyt
6 posters
YazarMesaj
Cüneyt

Cüneyt

Erkek Mesaj Sayısı : 20

HER MAÇA 10 ADAM!! Empty
MesajKonu: HER MAÇA 10 ADAM!!   HER MAÇA 10 ADAM!! EmptyPaz Ara. 27, 2009 11:21 am

Arkadaşlar her maça bizden en az 10 kişi gitmesi lazım. yoksa resmiyet alamıycaz.
http://www.basaksehirua.com
uA.umAr

uA.umAr

Erkek Mesaj Sayısı : 11

HER MAÇA 10 ADAM!! Empty
MesajKonu: Geri: HER MAÇA 10 ADAM!!   HER MAÇA 10 ADAM!! EmptyPaz Ara. 27, 2009 6:46 pm

Kaç kişiyiz ki zaten??
Cüneyt

Cüneyt

Erkek Mesaj Sayısı : 20

HER MAÇA 10 ADAM!! Empty
MesajKonu: Geri: HER MAÇA 10 ADAM!!   HER MAÇA 10 ADAM!! EmptyPtsi Ara. 28, 2009 12:38 am

uA.umAr demiş ki:
Kaç kişiyiz ki zaten??

230 kişi falanız
http://www.basaksehirua.com
asi_cimbomlu

asi_cimbomlu

Erkek Mesaj Sayısı : 42

HER MAÇA 10 ADAM!! Empty
MesajKonu: Geri: HER MAÇA 10 ADAM!!   HER MAÇA 10 ADAM!! EmptyÇarş. Ocak 20, 2010 7:00 pm

abi her maça 10 adam gitmesi konusunda hadi maddi kısmı geçtimde abi karaborsadan bilet kalmıyo ki içerden bi adam bulmamız lazım bu konularda her maçta bize parayla bilet ayırsın
ua_berkay_ua

ua_berkay_ua

Erkek Mesaj Sayısı : 8

HER MAÇA 10 ADAM!! Empty
MesajKonu: Geri: HER MAÇA 10 ADAM!!   HER MAÇA 10 ADAM!! EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 5:30 pm

abi ulaşım sorununu da çözmemiz lazım + pankart tam olarak tanınmıyoruz kesin olarak her maça gitmemiz lazım sweet çıksa daha çıkmadımı para biriktirik alacaz sitemde ürünler bolumu açmamız lazım hergün haberleri yenilememiz lazım grupça fotoraf çekılıp siteye koymamız lazım ben araştırdım bazı ua ları ii olmuş ii bi sete yapmamız lazım harekete gecmemiz lazım biraz masrafa girip tanınmamız lazım turlar duzenleyip site içinde dolaşıp tezaurat atmamız veya başka semtlerde bunlar bizim tanınmamıza neden olacaktır en önemli olan ise stda pankart asmamızzz....
ultrAslan

Erkek Mesaj Sayısı : 4

HER MAÇA 10 ADAM!! Empty
MesajKonu: Geri: HER MAÇA 10 ADAM!!   HER MAÇA 10 ADAM!! EmptySalı Mart 02, 2010 10:31 pm

taninma konusunda yapilacak tek sey her maca gitmektir.bunun icinde tek care herkesin biletix e gidip bilet almasidir.kimse hazira konmaya calismasin.bu isler o kadar kolay degil.herkes kendi biletini kendisi alacak.ultrAslan biletix degildir.biletix gibi de kullanilamaz.her maca gidip pankartini asarsan resmi olursun.ama ben o cabayi basaksehir de bir türlü göremedim...
asi_cimbomlu

asi_cimbomlu

Erkek Mesaj Sayısı : 42

HER MAÇA 10 ADAM!! Empty
MesajKonu: Geri: HER MAÇA 10 ADAM!!   HER MAÇA 10 ADAM!! EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 12:10 am

ultrAslan demiş ki:
taninma konusunda yapilacak tek sey her maca gitmektir.bunun icinde tek care herkesin biletix e gidip bilet almasidir.kimse hazira konmaya calismasin.bu isler o kadar kolay degil.herkes kendi biletini kendisi alacak.ultrAslan biletix degildir.biletix gibi de kullanilamaz.her maca gidip pankartini asarsan resmi olursun.ama ben o cabayi basaksehir de bir türlü göremedim...

tabikide ultrAslan Biletix değildir.ama su vardır...suanki ultrAslan taraftar grubundanki kim gidip sıraya girip bilet satın alıyor ? Bizim istediğimiz bedava bilet değil! Kolay bilet bulma ayrıcalığı...Parasını tabikide vericez...
ultrAslan

Erkek Mesaj Sayısı : 4

HER MAÇA 10 ADAM!! Empty
MesajKonu: Geri: HER MAÇA 10 ADAM!!   HER MAÇA 10 ADAM!! EmptyPtsi Nis. 26, 2010 11:29 pm

asi_cimbomlu demiş ki:
ultrAslan demiş ki:

tabikide ultrAslan Biletix değildir.ama su vardır...suanki ultrAslan taraftar grubundanki kim gidip sıraya girip bilet satın alıyor ? Bizim istediğimiz bedava bilet değil! Kolay bilet bulma ayrıcalığı...Parasını tabikide vericez...

Suanki ultrAslan alt gruplarini bir arastir bakalim o duruma gelene kadar neler cekmisler...kimse hazira konmayi beklemesin...emek vermezsen ve ugrasmazsan o duruma gelemezsin...hersey zamanla olur,hicbir ultrAslan alt grubu hemen elden bilet almamistir bazi evrelerden gecmislerdir...
giallorosso34

giallorosso34

Erkek Mesaj Sayısı : 7

HER MAÇA 10 ADAM!! Empty
MesajKonu: Geri: HER MAÇA 10 ADAM!!   HER MAÇA 10 ADAM!! EmptySalı Ağus. 17, 2010 3:25 pm

İnşallah emek verip biz onlardan daha iyibi konuma geleceğiz !

bAşAkşehir !

HER MAÇA 10 ADAM!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni dönemde adam gibi ultrAslan bAsAksehir